Windows 10 Pro Satın Al!

Windows en yeni ürünü ile herkesin beğenisini toplamayı başarmıştır. Özellikle ev bilgisayarlarında ve ofis bilgisayarlarında  tam anlamı ile kullanıcı dostu olan Windows 10 pro ve Windows 10 home pek  çok kişinin ve işletmenin beğenisini kazanmış özelliklerle donatılmıştır. Gerek şifreleme seçenekleri ile gerekse cihaza kazandırdığı pil ömrü ile her kullanıcının büyük oranda ihtiyaçlarına yönelik bir tasarıma sahiptir. Hackerlere karşı ve kötü yazılımlara karşı harika bir koruma sağlayan Windows 10 pro ile artık siz de işletmeniz için ve ev bilgisayarlarınız için en iyi seçimi yapabilirsiniz.  Burada yapmanız gereken tek işlem ise Windows 10 satın al demek olacaktır. Satın alma işlemi yaptıktan sonra yaklaşık 15 dakika içinde aktif bir şekilde kullanmaya başlayabileceksiniz.

Windows 10 İş Yönetimindeki Kullanım Avantajları

Elbette herkesin bildiği üzere iş yerindeki bilgilerin çoğu zaman gizli kalması gerekir. Bu nedenle bilgisayar markası tercihleri kadar bilgisayarınızda kullandığınız sürümün özellikleri de çok önemlidir. Bu nedenle hem daha pratik bir bilgisayar kullanımı yapmak adına hem de verilerinizin güvenliğini tam manası ile koruyabilmek adına mutlaka Windows 10 pro satın al seçeneklerinden faydalanmanız önerilmektedir. Çünkü Windows 10 pro’nun işletmeler için sağladığı onlarca farklı avantaj mevcuttur. Bunlardan bazılarına bakacak olursak;

Mobil cihaz yönetimi; bilgisayarlarınızı Windows 10 pro sayesinde mobil cihazlarınıza aktarabilirsiniz. Özellikle tablet gibi cihazlarınıza aktararak, dilediğinizi her yerde işlemlerinize devam etmeniz de mümkün olacaktır.

İş için Microsoft store; tüm iş yerindeki uygulamaları iş bilgisayarlarınıza toplu bir şekilde dağıtabilirsiniz. Bu işlemi yapabileceğiniz tek yer Windows 10 pro’dur.

Atanan erişim; Windows 10 pro sayesinde iş yerlerindeki bilgisayarlar farklı kullanıcılar için kişisel olarak çalıştırılabilir.

Dinamik hızlandırma; Windows kurulumu yapıldıktan belli bir süre sonra bilgisayarın hızı gözle görülür derecede düşer. Ama Windows 10 pro lisans satın al işlemleri yapıldıktan soru bilgisayarın hızında hiçbir şekilde değişme meydana gelmez. Yani bilgisayarınızı daha uzun yıllar boyunca hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz. Üstelik Windows 10 pro’nun yeni tarayıcıcı da oldukça hızlı bir  şekilde internette gezinmenizi sağlayacaktır.

Bu Haberi Paylaş