Windows 10 Pro İle Yapabileceklerinizin Sınırı Yok

Windows tüm dünya üzerinde en çok kullanılan sürümler arasında yer almaktadır. Elbette çok uzun yıllardır, herkesin ihtiyaçlarına cevap veren sürüm, kendini sabit tutmamıştır. Her geçen gün yenilenmiş ve üstün özellikle ile donatılan Windows 10 pro ile artık işletmenizin tüm ihtiyaçlarını tek bir yerden karşılayabilirsiniz. Özellikle çoklu bilgisayar kullanan işletmeler için ve dijital dünyanın yeniliklerini yakından tanımak isteyen işletmeler için windows 10 pro satın al işlemlerinin kesinlikle yapılması önerilmektedir. iş yerinizin sektörü ne olursa olsun sizler için doğru çözümlere odaklanan Windows 10 pro sayesinde hem yöneticiler hem de çalışanlar büyük bir iş yükünden kurtulacaktır.

Windows 10 Pro Özellikleri Nelerdir?

Windows hello; pin kullanımı, yüz tanıma teknolojisi ve parmak izi okuyucu özellikleri ile ön plana çıkmıştır. Aktif ve yoğun tempoda çalışan kişiler için zaman kaybının önüne geçer. Çünkü manuel olarak kitlenen bilgisayarları açmak, vakit kaybından başka bir şey değildir. Bu nedenle  ofis çalışanlarının  en çok sevdiği özelliklerden biri de Windows hello özelliğidir.

Güvenlik duvarı ve ağ koruması; pandemi döneminde daha çok yaygınlaşan bilgisayar korsancılığı, iş yerindeki bilgisayarların güvenlik duvarını aşıp, buradan yetkili kişilerin tüm bilgilerine ulaşabiliyor. İşte bu gibi durumlarda mutlaka en iyi şekilde önlem alınması şarttır. Dolayısı ile Windows 10 pro lisans satın al dediğinizde, bilgisayarınız, korsanlara karşı ve virüslere karşı korunacaktır.

İnternet koruması; Windows 10 pro’nun en sevilen özelliklerinden biri de internet korumasına sahip olmasıdır. Esasen Windows home  ve diğer sürümlerinde de bu tür korumalar mevcuttur. Ama Windows 10 pro bu konuya daha fazla önem verdiği için artık zararlı yazılımlardan ve zararlı internet sitelerinden bilgisayarlarınızı koruyabilirsiniz.

Ebeveyn denetimi / koruma; iş yaşamı artık ofislerden evlere taşınmıştır. Evde iş yapan kişiler için windoqs 110 pro ideal bir sürüm olacaktır. ebeveyn şifrelemeleri sayesinde bilgisayarınız açık olsa bile bilgilerinize çocuklarınız ulaşamaz. Öte yandan çocuklarınızı zararlı içeriklere karşı da koruyabilir ve internette daha güvenli gezinmelerini sağlayabilirsiniz. windows 10 satın al dediğinizde tüm bu avantajlara sahip olmanız mümkün olacaktır.

Bu Haberi Paylaş