SPOR HABERLERİ

Trabzonspor Konyaspor maçı ardından kalanlar

Dün akşam Trabzonspor’un baskısı ve 81. dakikaya kadar göstermiş olduğu performans çok güzeldi. Konyaspor’un ya öleceğiz ya ayakta kalacağız maçının anladığı an geri dönüş başladı.

Dakikalar 12 yi gösterirken gelen 1 gol Trabzonspor’un 1-0 lık öne geçmiş olduğunu gösteriyordu. 42. dakika da gelen Konyaspor’un golü beraberliği sağladı ve ilk yarıyı berabere bitirdiler. 56. dakika da ve 61. dakikada bulduğu goller ile bu iş tamamdır diyen Trabzonspor Konyaspor’u kamçıladı adeta. 81. dakikada Konyaspor’un golü umutlandırdı. 88. dakika da kazanılan penaltı ile 3-3 beraberliği yakaladı. Konyaspor bu skor’un kendisine yetmeyeceğini biliyordu kazanması gerektiğini biliyordu ve vakitte tam o vakitti. 90+2 de bulduğu kafa golü ile kazanan belli oldu.

Trabzonspor 2. liği dahi şuan kritik durum da. Eğerki bu hafta da kazanamaz ve Sivasspor kazanır ise 2. lik koltuğundan dahi olabilir. Artık şampiyonluk heyecanı kalmadığı için stres olmadığı için bu hafta Trabzonspor kazanır düşüncesindeyim.

Konyaspor’u dün ki performansından dolyı tebrik eder ve lig de kalma başarısını göstermiş oldğu için de ayrıca mutlu oldum. Konya büyük şehir ve güzel bir ilimiz Süper lig’de eksikliğini hissetmek olmazdı.

Sporman

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı