MAÇ ANALİZLERİ

Sporman dan İtalya Serie B lig analizi – Pisa & Cittadella

İtalya Serie B Ligi

32. Hafta mücadelesinde, 43 puan 2 averaj ile 9. sırada yer alan Pisa, 52 puan 9 averaj ile 3. sırada yer alan Cittadella ile karşı karşıya geliyor.

Pisa 1, Cittadella 5 galibiyet elde ederken 3 maç beraberlikle sonuçlandı. Pisa 7 gol atarken, Cittadella 16 golle karşılık verdi. 5 maç 2,5 gol altında, 4 maç 2,5 gol üstünde tamamlandı. 5 maçta karşılıklı gol olurken, 4 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi. 4 maç 2-3 gol aralığında tamamlandı. Pisa 3 ve Cittadella 4 maçta ilk golü atan taraf oldular.

Ev sahibi Pisa Konuk takımı 4 defa misafir etmiş ve hepsinde de kaybetmiş. Pandemiden sonra çıktığı 3 karşılaşma da 2 galibiyet ve 1 de beraberlik almış. Sıralama konusun da ortalarda ve rahat konumdalar.

Konuk takım Cittadella konuk takımı kendi evinde hep galibiyet ile ayrılmış. Pandemi den sonra çıktığı 3 karşılaşmada da galip ayrıldı ve istikrarlı bir yol izliyor. Sıralama konusun da 3. sırada ve galibiyet ile üst sıraya yükselecek ve küme çıkmak için elinden geleni yapacaktır.

10 karşılaşmanın 9 maçın da ilk yarı da gol görünüyor. Konuk takım üst lige çıkmak için kazanmak zorun da ki 9 karşılaşma da 5 galibiyet elde etmiştir. ortalama gol oranları 2 olarak görünüyor.

Sonuç olarak İlk yarı 0,5 üst maç sonu 2 ve 1.5 üst gol olur.

Karşılaşma 03.07.2020 saat 19:45 de başlayacak

Sporman

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı