MAÇ ANALİZLERİ

Sporman dan İtalya Serie A lig analizi – Bologna & Cagliari

İtalya Serie A Ligi

29. Hafta mücadelesinde, 37 puan -5 averaj ile 11. sırada yer alan Bologna, 38 puan 3 averaj ile 10. sırada yer alan Cagliari ile karşı karşıya geliyor. Ev sahibi takımda Federico Santander, Andreas Olsen, misafir takımda ise Ragnar Klavan, Fabio Pisacane, Leonardo Pavoletti, Pancrazio Farago, Gaston Pereiro, Christian Oliva sakatlıkları nedeniyle karşılaşmada forma giyemeyecekler.

Bologna 5, Cagliari 2 galibiyet elde ederken 3 maç beraberlikle sonuçlandı. Bologna 15 gol atarken, Cagliari 8 golle karşılık verdi. 6 maç 2,5 gol altında, 4 maç 2,5 gol üstünde tamamlandı.4 maçta karşılıklı gol olurken, 6 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi. 7 maç 2-3 gol aralığında tamamlandı. Bologna 7 ve Cagliari 2 maçta ilk golü atan taraf oldular.

Ev sahibi ekip konuk takım ile kendi sahasın da hiç kaybetmemiş galibiyet ve beraberlikler görünmekte. Sıralama da orta konumda olan her iki takım bir birini takip etmekteler. Karşılaşmaların çoğun da ilk yarı da gol görünmek de olup bir seçenek sunuyor bizlere.Aradan sonra çıktığı 2 karşılaşma da 1 galibiyet ve 1 de mağlubiyet almış.

Konuk takımın da ev sahibi arasında ki durumlar aynı aradan sonra çıktığı 3 karşılaşma da 1 mağlubiyet 2 galibiyet elde etti.

Sonuç olarak karşımıza iki seçenek çıkıyorç Karşılıklı gol var ve ilk yarı 0,5 üst

Karşılaşma 01.07.2020 saat 20:30 da başlayacak

Sporman

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı