MAÇ ANALİZLERİ

Sporman dan İngiltere Premier Lig analizi – Sheffield United & Tottenham Hotspur

İngiltere Premier Ligi

32. Hafta mücadelesinde, 44 puan -1 averaj ile 10. sırada yer alan Sheffield United, 45 puan 9 averaj ile 8. sırada yer alan Tottenham Hotspur ile karşı karşıya geliyor.

Her iki takımda 3 galibiyet elde ederken, 4 maç berabere tamamlandı. Sheffield United 17 gol atarken, Tottenham Hotspur 13 golle karşılık verdi. 5 maç 2,5 gol altında, 5 maç 2,5 gol üstünde tamamlandı. 5 maçta karşılıklı gol olurken, 5 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi. 5 maç 2-3 gol aralığında tamamlandı. Tottenham Hotspur 5 maçta ilk golü atan taraf olurken, 5 maçta taraflar gol bulamadı.

Ev sahibi ekip pandemi den sonra çıktığı 4 lig maçından 3 mağlubiyet ve 1 beraberlik elde etti. Bu karşılaşmaların 2 maçında ilk yarı gol görünmekte. Konuk takımı toplam da 5 kez kendi evinde ağırladı ve bunların 3 maçını kazandı ve 2 maçta da beraberlikle sonuçlandı. Bu maçların tamamında ilk yarıda gol görünmekte. Sıralama da kim kimi yenerse o bir üst sıraya geçecek.

Konuk takım pandemi den sonra çıktığı 2 maçta 1 beraberlik ve 1 de galibiyet elde etti. 2 maçı da kendi sahasında oynadı. 1 maçta ilk yarı gol görünmekte. Ev sahibinin sahasında oynadığı 5 maçta da ilk yarı da gol attığını görüyoruz.

Sonuç olarak bakıldığı zaman ilk yarı 0,5 üst ve karşılıklı gol bizleri bekliyor.

Karşılaşma 02.07.2020 saat 20:00 da başlayacak.

Sporman

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı