Josef Sural kimdir ve kaza nasıl gerçekleşti?

Alanyasporlu Josef Sural, Kayserispor deplasmanından dönerken geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti. Futbol dünyası bu acı haberin ardından Josef Sural için kulübü ve ailesine başsağlığı mesajları yayınladı. İşte o mesajlar….

TFF:

Kayseri deplasman maçı dönüşü Aytemiz Alanyasporlu futbolcuları taşıyan özel minibüsün kaza yapması sonucu ağır yaralanan Josef Sural’ın tedavi gördüğü hastanede vefat ettiğini, 6 oyuncunun da yaralandığını büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz.

Josef Sural’ın vefatı nedeniyle derin üzüntümüzü belirtir; ailesi, Aytemiz Alanyaspor camiası ile tüm sevenlerine başsağlığı ve sabır dileriz.

GALATASARAY:

Kayseri deplasmanı dönüşünde Alanyasporlu futbolcuları taşıyan aracın yaptığı kazada Çek futbolcu Josef Sural’ın hayatını kaybettiğini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.

Ailesine, sevenlerine ve Alanyaspor camiasına başsağlığı, yaralı futbolculara acil şifalar dileriz.

FENERBAHÇE:

Kayseri deplasmanı dönüşü Aytemiz Alanyasporlu futbolcuları taşıyan minibüsün yaptığı kaza sonucu hayatını kaybeden Josef Sural’a Allah’tan rahmet;

Alanyaspor camiasına ve Josef Sural’ın ailesine başsağlığı, yaralı futbolculara acil şifalar dileriz.

BEŞİKTAŞ:

Alanyasporlu futbolcuları taşıyan özel minibüsün devrilmesi sonucu Josef Sural’ın vefat ettiğini, altı futbolcunun yaralandığını derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.

Sural’ın ailesi ile Alanyaspor camiasına başsağlığı, yaralı futbolculara acil şifalar dileriz.

TRABZONSPOR:

Kayseri deplasman dönüşünde Alanyaspor futbolcularını taşıyan aracın kaza yapması nedeniyle Josef Sural’ın hayatını kaybettiğini, 6 futbolcunun yaralandığını derin bir üzüntüyle öğrendik.

Futbolcunun ailesine ve Alanyaspor camiasına başsağlığı, yaralılara acil şifalar dileriz.

BAŞAKŞEHİR:

Kaza sonucu Josef Sural’ın hayatını kaybettiğini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.

Çek futbolcunun ailesine, sevenlerine ve Alanyaspor camiasına başsağlığı diliyoruz.

ANTALYASPOR:

Kayseri deplasmanı dönüşü, Alanyaspor’dan 7 futbolcuyu taşıyan minibüsün kaza yapması sonucu Josef Sural’ın hayatını kaybettiğini derin bir üzüntü ile öğrendik.

Alanyaspor camiasına ve ailesine başsağlığı, yaralı 6 futbolcuya acil şifalar dileriz.

KASIMPAŞA:

Kayseri deplasmanı dönüşü Alanyaspor’lu oyuncuları taşıyan minübüsün kaza yaptığını ve Josef Sural’In hayatını kaybettiğini üzülerek öğrenmiş bulunmaktayız.

Josef Sural’ın ailesine, sevenlerine ve Alanyaspor camiasına başsağlığı; yaralı oyunculara acil şifalar dileriz.