MAÇ ANALİZLERİ

İtalya Serie A Lig analizi Sampdoria & Milan

İtalya Serie A Ligi

37. Hafta mücadelesinde, 41 puan -14 averaj ile 15. sırada yer alan Sampdoria, 60 puan 11 averaj ile 6. sırada yer alan Milan ile karşı karşıya geliyor. Ev sahibi takımda Felice D’Amico, misafir takımda ise Mateo Musacchio, Alessio Romagnoli, Andrea Conti sakatlıkları nedeniyle karşılaşmada forma giyemeyecekler.

Sampdoria 3, Milan 5 galibiyet elde ederken 2 maç beraberlikle sonuçlandı. Sampdoria 6 gol atarken, Milan 10 golle karşılık verdi. 9 maç 2,5 gol altında, 1 maç 2,5 gol üstünde tamamlandı. 1 maçta karşılıklı gol olurken, 9 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi. 7 maç 0-1 gol aralığında tamamlandı. Sampdoria 3 ve Milan 6 maçta ilk golü atan taraf oldular.

Ev sahibi Sampdoria son 10 karşılaşma da 5 galibiyet 5 de mağlubiyetlik aldı. 8 maçta ilk yarı gol var. 6 maçta da karşılıklı gol bulunuyor. Sıralama da 15. sırada yer alan ev sahibi kazandığı zaman maç fazlalığı ile 12. sıraya yğkselecek.

Konuk takım Milan son 10 karşılaşma da 7 galibiyet 3 beraberlik aldı. 8 maçta ilk yarı gol var. 8 maçta da karşılıklı gol bulunuyor. Sıralama da 6 olan Milan kazandığı zaman ilk 5 den uzaklaşmamış olacak.

Ev sahibi Sampdoria konuk takım olan Milan’ı kendi sahasın da 6 kez misafir etti. Bu karşılaşmalar dan 2 galibiyet 1 beraberlik ve 3 de mağlubiyetlik aldı. 3 maçta ilk yarı gol var. 1 maçta karşılıklı gol bulunuyor.

Milan’ın son 10 performansın da hiç yenilmediğini görüyoruz. İlk gol erken geldiği taktir de sonucu tahmin edilemez bir maça doğru gider. Her iki takım da gol atmaktan ve gol yemekten kaçınan bir takım olarak görünmüyor.

Sonuç olarak Maç sonu 2 karşılıklı gol ve ilk yarı 0,5 üst en güzel seçenkler olarak görünüyor. İlk yarı 4,5 üst korner de denenebilir.

Karşılaşma 29.07.2020 saat 20:30 da başlayacak

Sporman

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı