MAÇ ANALİZLERİ

İtalya Serie A lig analizi İnter & Napoli

İtalya Serie A Ligi

37. Hafta mücadelesinde, 76 puan 41 averaj ile 2. sırada yer alan Inter, 59 puan 11 averaj ile 7. sırada yer alan Napoli ile karşı karşıya geliyor. Son 10 yılda, Antonio Conte ile Gennaro Gattuso 3 maçta karşı karşıya geldiler. Bu maçlarda Antonio Conte yönetimindeki takımlar 1 , Gennaro Gattuso yönetimindeki takımlar 1 galibiyet elde ederken 1 maçta beraberlikle sonuçlandı.

Inter 3, Napoli 4 galibiyet elde ederken 3 maç beraberlikle sonuçlandı. Inter 8 gol atarken, Napoli 11 golle karşılık verdi. 7 maç 2,5 gol altında, 3 maç 2,5 gol üstünde tamamlandı. 3 maçta karşılıklı gol olurken, 7 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi. 5 maç 0-1 gol aralığında tamamlandı. Inter 4 ve Napoli 4 maçta ilk golü atan taraf oldular.

Ev sahibi İnter son 10 karşılaşma da 5 galibiyet 4 beraberlik 1 de mağlubiyetlik aldı. 9 maçta ilk yarı gol var. 6 maçta da karşılıklı gol bulunuyor. Sıralama da 2. olan İnter sıkı takipçisi Atalanta ile 1 puan far var aralarında.

Konuk takım Napoli son 10 karşılaşma da 6 galibiyet 2 beraberlik 2 de mağlubiyetlik aldı. 8 maçta ilk yarı gol varken 7 maçta da karşılıklı gol bulunuyor. Sıralama da 7. olan Napoli kazandığı zaman maç fazlalığı ile 6. sıraya yğkselecek

Ev sahibi İnter konuk takım olan Napoli’yi son 10 karşılaşma da 5 kez kendi sahasın da misafir etti. 2 galibiyet 1 beraberlik 2 de mağlubiyetlik aldı. 2 maçta ilk yarı gol var. karşılıklı golleri bulunmuyor.

İnter’in konum olarak 2. lik sırasını kaptırmamak adına bu maçı kazanmaktan başka çaresi yok. İnter’in alacağı mağlubiyet lik en kötü senaryo.

Sonuç olarak ilk yarı berabere ve maç sonu 1 en güzel seçenekler olarak görünüyor.

Karşılaşma 28.07.2020 saat 22:45 de başlayacak

Sporman

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Her seferinde tutturmayı başarıyosunuz buseferde başarıcağnızı düşündüğüm için bende oynadım inş tutar heyecanla bekliyorum😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı