MAÇ ANALİZLERİ

İtalya Serie A lig analizi Hellas Verona & Spal

İtalya Serie A Ligi

37. Hafta mücadelesinde, 46 puan -4 averaj ile 9. sırada yer alan Hellas Verona, 20 puan -45 averaj ile son sırada bulunan bulunan Spal ile karşı karşıya geliyor. Ev sahibi takımda Giampaolo Pazzini, Valerio Verre, Alan Empereur, Matteo Lovato sakatlıkları; Amir Rrahmani cezası, misafir takımda ise Lucas Castro, Jacopo Sala, Alberto Cerri sakatlıkları nedeniyle karşılaşmada forma giyemeyecekler.

Hellas Verona 4, Spal 1 galibiyet elde ederken 5 maç beraberlikle sonuçlandı. Hellas Verona 15 gol atarken, Spal 10 golle karşılık verdi. 6 maç 2,5 gol altında, 4 maç 2,5 gol üstünde tamamlandı. 7 maçta karşılıklı gol olurken, 3 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi. 2-3 ve 4-6 gol aralığında biten 4’er maç bulunuyor. Hellas Verona 4 maçta ilk golü atan taraf olurken, 6 maçta taraflar gol bulamadı.

Ev sahibi Hellas Verona son 10 karşılaşma da 1 galibiyet 5 beraberlik 4 de mağlubiyetlik aldı. 6 maçta ilk yarı gol var. 8 maçta da karşılıklı gol bulunuyor. Sıralama da ligin ortasında yer alan Hellas verona konum olarak rahat durumda.

Konuk takım Spal son 10 karşılaşma da 2 beraberlik 8 de mağlubiyetlik aldı. 8 maçta ilk yarı gol var. 5 maçta da karşılıklı gol bulunuyor. Sıralama da ligin en altında yer alan Spal düşmekten kurtulamayacağa benziyor.

Ev sahibi Hellas verona konuk takım olan Spal’ı son 10 karşılaşma da 4 kez kendi sahasın da misafir etti. Bu karşılaşmalar dan 1 galibiyet 2 beraberlik 1 de mağlubiyetlik aldı. 3 maçta ilk yarı gol var. 3 maçta da karşılıklı gol bulunuyor.

Sonuç olarak ilk yarı 0,5 üst karşılıklı gol var ve maç sonu 1,5 üst en güzel seçenekler olarak görünüyor.

Karşılaşma 29.07.2020 saat 20:30 da başlayacak

Sporman

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı