MAÇ ANALİZLERİ

İtalya Serie A Lig analizi Fiorentina & Bologna

İtalya Serie A Ligi

37. Hafta mücadelesinde, 43 puan -3 averaj ile 12. sırada yer alan Fiorentina, 46 puan -9 averaj ile 10. sırada yer alan Bologna ile karşı karşıya geliyor. Ev sahibi takımda Bartlomiej Dragowski sakatlığı, misafir takımda ise Ladislav Krejci, Takehiro Tomiyasu, Jerdy Schouten sakatlıkları; Rodrigo Palacio cezası nedeniyle karşılaşmada forma giyemeyecekler.

6 maçı Fiorentina kazanırken, 4 maç berabere bitti. Bologna bu maçlarda galibiyet elde edemedi. Fiorentina 13 gol atarken, Bologna 4 golle karşılık verdi. 7 maç 2,5 gol altında, 3 maç 2,5 gol üstünde tamamlandı. 4 maçta karşılıklı gol olurken, 6 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi. 6 maç 2-3 gol aralığında tamamlandı. Fiorentina 8 maçta ilk golü atan taraf olurken, 2 maçta taraflar gol bulamadı.

Ev sahibi Fiorentina son 10 karşılaşma da 3 galibiyet 4 beraberlik 3 de mağlubiyetlik aldı. 8 maçta ilk yarı gol var 7 maçta da karşılıklı gol bulunuyor. Sıralama da 12. sırada yer alan Fiorentina kazandığı zaman maç fazlalığı ile 9. sıraya yükselecek.

Konuk takım Bologna son 10 karşılaşma da 3 galibiyet 3 beraberlik 4 de mağlubiyetlik aldı. 8 maçta ilk yarı gol var. 8 maçta karşılıklı gol bulunuyor. Sıralama da 10. olan Bologna kazandığı zaman maç fazlalığı ile 8. sıraya yükselecek.

Ev sahibi Fiorentina konuk takım olan Bologna’yı son 10 karşılaşma da kendi sahasın da 4 kez misafir etti. Bu karşılaşmalar dan 3 galibiyet 1 de beraberlik aldı. 4 maçta da ilk yarı gol yok. 1 maçta karşılıklı gol bulunuyor.

Sonuç olarak maç sonu 1 gol erken gelirse maç sonu 2,5 üst veya maç sonu 1,5 üst en güzel seçenekler olarak görünüyor.

Karşılaşma 29.07.2020 saat 22:45 de başlayacak

Sporman

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı