İsveç Superettan Lig analizi Vasteras SK & Halmstad

İsveç Superettan Ligi

9. Hafta mücadelesinde, 9 puan -3 averaj ile 11. sırada yer alan Vasteras SK, 16 puan 9 averaj ile 2. sırada yer alan Halmstad ile karşı karşıya geliyor. Ev sahibi takımda Carlos Gaete Moggia, Claus Royo, misafir takımda ise Robin Östlind, Viktor Ljung sakatlıkları nedeniyle karşılaşmada forma giyemeyecekler.

1 maçı Halmstad kazanırken, 2 maç berabere bitti. Vasteras SK bu maçlarda galibiyet elde edemedi. Vasteras SK 4 gol atarken, Halmstad 5 golle karşılık verdi. 1 maç 2,5 gol altında, 2 maç 2,5 gol üstünde tamamlandı. 2 maçta karşılıklı gol olurken, 1 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi. 2 maç 4-6 gol aralığında tamamlandı. Halmstad 2 maçta ilk golü atan taraf olurken, 1 maçta taraflar gol bulamadı.

Ev sahibi Vasteras SK son 8 karşılaşma da 2 galibiyet 3 beraberlik 3 de mağlubiyetlik aldı. 7 maçta ilk yarı gol var. 5 maçt karşılıklı gol bulunuyor. Sıralama da 11. olan ev sahibi kazandığı zaman maç fazlalığı ile 9. sıraya yükselecek.

konuk takım Halmstad son 8 karşılaşmasın da 5 galibiyet 1 beraberlik 2 de mağlubiyetlik aldı. 4 maçta ilk yarı gol var. 3 maçta da karşılıklı gol bulunuyor. Sıralama da 2. olan Halmstad kazandığı zaman maç fazlalığı ile liderlik koltuğuna oturacak.

Ev sahibi Vasteras SK 5 karşılaşma da konuk takım olan Halmstad’ı kendi sahasın da 3 kez misafir etti. Bu karşılaşmalardan 1 galibiyet 1 beraberlik 1 de mağlubiyetlik aldı. 2 maçta ilk yarı gol var. 2 maçta da karşılıklı gol bulunuyor.

Sonuç olarak karşılıklı gol var. maç sonu 1,5 üst ve 2,5 üst en güzel seçenekler olarak görünüyor.

Karşılaşma 29.07.2020 saat 20:00 da başlayacak

Sporman

Bu Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir