MAÇ ANALİZLERİ

İngiltere Premier Lig analizi Sheffield United & Wolverhampton

İngiltere Premier Ligi

34. Hafta mücadelesinde, 48 puan 1 averaj ile 9. sırada yer alan Sheffield United, 52 puan 9 averaj ile 6. sırada yer alan Wolverhampton ile karşı karşıya geliyor.

Sheffield United 2, Wolverhampton 4 galibiyet elde ederken 4 maç beraberlikle sonuçlandı. Sheffield United 8 gol atarken, Wolverhampton 13 golle karşılık verdi. 7 maç 2,5 gol altında, 3 maç 2,5 gol üstünde tamamlandı. 4 maçta karşılıklı gol olurken, 6 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi. 6 maç 2-3 gol aralığında tamamlandı. Sheffield United 2 ve Wolverhampton 6 maçta ilk golü atan taraf oldular.

Ev sahibi ekip aradan sonra çıktığı 6 karşılaşma 1 galibiyet 2 beraberlik 3 de mağlubiyetlik aldı. 4 karşılaşma da ilk yarı da gol var 3 karşılaşmada da karşılıklı gol görünüyor. Sıralama da 9. sırada yer alan ev sahibi yendiği taktir de 7. sıraya yükselebilir.

Konuk takım Wolverhampton ise aradan sonra çıktığı 4 karşılaşma da 3 galibiyet 1 de mağlubiyet aldı. 1 maçta ilk yarı golü var ve hiçbir maçında karşılıklı gol yok. Sırada 6. sırada yer alan konuk takım Wolverhampton yense de yenilse de aynı sırasını korumuş olacak.

Kendi araların da ki karşılaşmalarda son 10 maçın 7 sinde ilk yarı golü var. 4 karşılaşmada da karşılıklı gol görünüyor. Çoğu maçları 2-3 gol aralığında tamamlanmış. Ev sahibi konuk takımı son 10 maçta 4 kez misafir etti ve bu maçların 2 sinde galip 2 maçta da mağlup oldu. 4 maça da ilk yarı da gol görünüyor. 2 maçta da karşılıklı gol var.

Sonuç olarak karşımıza ilk yarı 0,5 üst karşılıklı gol seçenekleri ile birlikte 1,5 üst oynanabilir.

Karşılaşma 08.07.2020 saat 20:00 da başlayacak

Sporman

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı