Beşiktaş’ta Dorukhan parlamaya devam ediyor

Beşiktaş’ta  Şenol Güneş’le müthiş bir yükseliş gösteren Dorukhan Toköz‘ün performansı, teknik heyetten yönetime herkesi sevindirdi. Avrupa kulüplerinin genç yıldızı dikkatle izlediği ortaya çıktı.

Sezon başında Eskişehirspor’dan transfer edilen Dorukhan, gösterdiği başarılı performans ile yüzleri güldürüyor. Beşiktaş’ta yıldızı her geçen gün da parlayan Dorukhan , Avrupa’nın da dikkatini çekmiş durumda.

Hafta sonu oynanan Akhisar maçında jeneriklere geçecek güzellikte bir gol atan Siyah-Beyazlı futbolcu Avrupa kulüplerinin dikkatini çekti. Futbolcunun scout ekipleri tarafından yakın takibe alındığı öğrenildi.

Yetkililer, Beşiktaş‘ın gelecek hafta BŞB.Erzurumspor ile oynayacağı maç için de rezervasyonlarını yaptırmış durumda. Fakat siyah-beyazlı yönetimin Dorukhan için planları çok açık.

Siyah-beyazlılar, bu sezon takımın vazgeçilmezi haline gelen genç oyuncuyu gelecek yılın ilk 11’inde de değişilmez olarak görüyor ve planını onun üzerine yapıyor.

Şampiyonluğa odaklanan Kartal, ön liberosunu Şampiyonlar Ligi vitrininde gösterdikten sonra Avrupa’ya göndermeyi hedefliyor. Yönetim şu an ki aşamada başarılı futbolcuyla ilgili gelecek tüm teklifleri geri çevirmeye kararlı.